AKMUO – TVIRTAM PASIRINKIMUI

Mes – PONAS AKMUO – gerbiame akmenį. Jis lietuviams šventas, nuo senovės sutvirtinęs tikėjimą ir aukurus, gynybines pozicijas bei šventyklų sienas. Akmenį mūsų protėviai garbino, vertino šios uolienos natūralumą, ilgaamžiškumą, universalumą ir tvirtumą. Jo stipriąsias savybes šiandien panaudojame ir patys.

Akmenį siūlome skirtingų formų, spalvų, tekstūrų ir sudėties. Jis – tikras ponas statybų, aplinkos tvarkymo, dekoro pasaulyje. Akmuo puikiai tinka kelių tiesimui bei grindimui, sodų ir sodybų puošimui, kraštovaizdžio puoselėjimui. Būdamas atsparus gamtos iššūkiams ir stebindamas savo grožiu, jis tobulai derės aplinkoje. O savo natūralumu bei ilgaamžiškumu be konkurencijos įsitvirtins bet kurio stiliaus interjere ir eksterjere – namuose, verslo centre, meno galerijoje ar industriniame objekte.

Tai – akmens stiprybės, kurias puoselėdami kuriame vertę savo klientams. Todėl rinkitės tvirtai, o mes pasirūpinsime viskuo kitu.

dolomito skalda
dolomito skalda

SU MUMIS KLOSIS PUIKIAI!

Nors PONAS AKMUO – naujas prekės ženklas, kita forma savo veiklą vykdome jau daugiau nei 20 metų. Mūsų patirties, profesionalumo ir ekspertiškumo pamatas – „Milsa“ įmonių grupė. Ji – viena didžiausių dolomito ir granito skaldos gamintojų Lietuvoje, veikianti ilgiau nei šešis dešimtmečius.

Norėdami puoselėti bendrovės vertybes ir patirtį, o kartu sustiprinti vykdomą veiklą, sukūrėme atskirą prekės ženklą. Turėjome tikslą susitelkti tik į prekybą natūralaus akmens produktais , o šiandien didžiuojamės jų asortimentu ir savo klientams siūlome:

  • Sveriamą ir fasuotą dekoratyvinę skaldą bei akmenis. Šie produktai puikiai tinka aplinkos, kapaviečių tvarkymui ir dekoravimui, sodo takelių ar grindinių įrengimui.
  • Granito ir dolomito skaldą bei kitą karjerinę produkciją. Ją parduodame mažmeninės prekybos klientams ir siūlome naudoti aplinkos tvarkymui, laikinų kelių įrengimui, statyboms bei kitiems skirtingiems poreikiams.
  • Natūralaus akmens gaminius. Taip pat bortus, trinkeles, plokštes, pakopas, blokus ir kitus produktus, skirtus lauko darbams, aplinkos ar kapaviečių tvarkymui, statyboms. Bendradarbiaujame su daugybės skirtingų šalių gamintojais, todėl galime pasiūlyti gausų produktų asortimentą ir plačią jų spalvinę gamą.
  • Kitus akmens gaminius, kurie labai praktiški, universalūs, puošnūs ir ilgaamžiai.

PONAS AKMUO šiuo metų įsikūręs penkiose prekybos vietose – Vilniuje, Kaune, Pakruojo rajone, Šiauliuose bei Panevėžyje. Savo produkciją patogiai pristatome ir tiesiai į kliento vykdomų darbų vietą, sodybą ar kiemą.

Todėl bendradarbiaukime – pažadame, su mumis klosis puikiai!