DUK

Ar galite pristatyti produkciją?

Taip, produkciją galime pristatyti nurodytu adresu, reikalinga susisiekti telefonu arba el. paštu nurodytais kontaktais. Produkciją galime pristatyti įvairaus tonažo savivarčiais, nuo 1 t. iki 25 t., taip pat sunkvežimiais su manipuliatoriumi (fiskar) ir kita technika. Produkciją galime pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą.

Per kiek laiko pristatoma užsakyta produkcija?

Prekės pristatymo terminas vidutiniškai užima 2-3 d. Jei produkcija užsakoma maišeliais po 20 kg., priklausomai nuo užsakyto kiekio yra sukraunama ant paletės arba puspaletės, apvyniajoma plėvele ir perduodama kurjeriui/vežėjui pristatymui. Jei užsakomas birios skaldos didmaišis, pirmiausia produkcija yra sufasuojama, dedama ant paletės, apvyniojama plėvele ir perduodama vežėjui. Klientui visada yra išsiunčiamas pranešimas kai produkcija yra paruošta atsiėmimui arba perduota kurjeriui/vežėjui.

Kaip pristatomas per e-parduotuvę užsakytas produkcijos didmaišis?

Didmaišis ar didesnis kiekis (virš 17 vnt.) maišelių po 20 kg. pristatoma su specialia logistikos bendrove (ne kurjeriu). Produkcija kraunama ant medinių padėklų. Krovinys iš transporto priemonės iškraunamas sunkvežimio gale esančio lifto pagalba (tai nėra šakinis krautuvas ar vadinamasis „fiskar“ tipo manipuliatorius, galintis krovinį iškelti bet kurioje vietoje), nuo kurio krovinys ant padėklo yra nutraukiamas su specialiu rankiniu padėklų vežimėliu. Iškrovimo metu būtinas stabilus/tvirtas pagrindas (trinkelės/asfaltas/betonas), kitu atveju vežėjas negalės iškrauti užsakytos produkcijos konkrečioje kliento nurodytoje vietoje. Iškraunant krovinį būtina dalyvauti klientui ir esant poreikiui reikalinga padėti krovinį nustumti į norimą vietą. Produkcija dažniausiai pristatoma darbo dienomis darbo valandomis apie tai informuojant klientą iš anksto. Reikia įvertinti tai, kad tai nėra kurjerio paslauga, kuomet galima keisti pristatymo laiką, nes šiuo atveju kroviniai vežami krovininėmis autotransporto priemonėmis ir pristatymas vykdomas vežėjo nurodytu laiku.

Kaip pristatomas per e-parduotuvę užsakyti birios produkcijos maišeliai po 20 kg. ar kita smulkesnė produkcija (bendras svoris iki 340 kg.)?

Iki 5 vnt. po 20 kg. maišelių pristatomi naudojantis Venipak kurjerių pagalba. Tai yra įprastos kurjerių paslaugos. Apie būsimą pristatymą jus informuos kurjeris ir į namus pristatys jūsų užsakytą produkciją. Kroviniai, kurių svoris nuo 100 iki 340 kg. pristatomi ant puspaletės (60×80 cm.)

Ką reiškia skaldos frakcija?

Frakcija nurodo skaldos dalelių dydį. Nurodomas intervalas nuo – iki. PVZ.: frakcija 11-16 mm. nurodo, kad skaldos dalelių dydis yra nuo 11 iki 16 milimetrų.

Ar galiu prisikasti skaldos/trinkelių į savo maišus ar priekabą?

Prisikasti galite tik Kauno prekybos aikštelėje, kadangi ten gaminama produkcija yra sandėliuojama ne gamybos zonoje ir tai yra saugu. Abiejose mūsų pardavimo aikštelėse minimalus birios skaldos kiekis yra 1 tona. Trinkelių minimalus kiekis – 100 kilogramų.
Norint įsigyti nedidelį kiekį skaldos, siūlome pirkti mūsų fasuotą produkciją maišeliais po 20 kg. arba fasuotą didmaišiais po 1 – 1,3 tonos.
Jei reikalingas mažesnis nei 100 kg. trinkelių kiekis, tada siūlome trinkeles įsigyti vienetais. 1 vieneto kaina 1 Euras (su PVM).

Ar galima įsigyti skaldą fasuotą į didesnę tarą nei 20 kg. (didmaišiai ir t.t.)?

Taip, galima. Fasuojame produkciją į didmaišius. Didmaišio išmatavimai – 91x91x120 cm. Į didmaišį pilame nuo 1.0 iki 1.3 t. produkcijos. Norint užsakyti produkcijos paruošimą į didmaišį, BŪTINA užsakymą atlikti dieną prieš produkcijos atsiėmimą.
Didmaišio fasavimas ir jo pakrovimo paslauga kainuoja 13.00 EUR/vnt. (su PVM). Taip pat galite įsigyti produkcijos didmaišiuose per Ponas akmuo e-parduotuvę.

Kokį plotą galima padengti su vienu 20 kg. maišeliu?

Su vienu 20 kg. maišeliu galima padengti iki 0.5 m2 plotą (storis apie 3 cm.)

Kokios frakcijos skalda tinkamiausia prie tvoros, aplink medžius, šalia namo pamato (nuogrindai)?

Tokiose vietose smulkios skaldos nereikia, mes rekomenduojame frakciją ne mažesnę negu 16-32 mm.

Kokios frakcijos granitas tinkamiausias kiemo ir takelių padengimui?

Mes rekomenduojame granito skaldos frakciją fr. 11-16 mm. Ši frakcija savo dalelių dydžiu yra geriausias pasirinkimas, nes mažesnės frakcijos dalelės gali lipti/įstrigti mašinos protektoriuje. Stambesnė frakcija nerekomenduojama, nes bus sunku vaikščioti tokia frakcija padengtais takais/keliais.

Kokią frakciją naudoti prieš klojant trinkeles (viršutinis išlyginamasis sluoksnis)?

Galima naudoti dvi granito skaldos atsijų frakcijas: fr. 0-2 mm. ir 0-5 mm.

Kokia skalda naudojama trinkelių pagrindo sluoksnio įrengimui (apatiniam)?

Pagrindui siūlome naudoti dolomito skaldos ir atsijų mišinį fr. 0-32 mm. arba fr. 0-45 mm.

Ką naudoti trinkelių tarpams užpildyti?

Pagrindinis trinkelių tarpų užpildas yra granito skaldos atsijos fr. 0-2 mm.

Kokie galimi atsiskaitymo būdai?

Mūsų aikštelėse galima atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek bankinėmis kortelėmis. Galima atlikti išankstinį bankinį pavedimą pagal išankstinę sąskaitą faktūrą.

Kokia skalda naudojama įrengti laikiną kelią?

Galite naudoti dolomito skaldą fr. 0-45 mm. Įvertinkite, kad dolomito akmuo bus teplus ir purvas gali neštis į namus, dėl to rekomenduojame paviršių padengti granito skalda fr. 11-16 mm.

Kokia skeltų trinkelių, 10x10x5 cm., 10x10x10 cm. ir kitų matmenų, išeiga iš tonos?

5x5x5 cm. išeiga 7.5-8.5 m2/t.; 10x10x5 cm. išeiga 7.0-7.5 m2/t., 10x10x10 cm. išeiga 4.0-4.5 m2/t.; 20x10x5 cm. išeiga 7.0-8.0 m2/t.;
20x10x10 cm. išeiga 4.0-4.5 m2/t.

Ką lemia akmens trinkelės storis?

Trinkelės storis skiriasi priklausomai nuo trinkelių panaudojimo vietos. Pėsčiųjų takams, kur nėra numatytas transporto judėjimas, pakanka 5 cm. Storio trinkelių, tuo tarpu, kur numatytas automobilių ir kito transporto judėjimas rekomenduojame naudoti 10 cm. storio trinkeles.

Ar galite pagaminti kitokių išmatavimų, kitokio apdirbimo ar iš kitos uolienos akmens gaminius?

Taip. Turime didelę patirtį gaminant produkciją pagal individualų kliento poreikį. Tokiu atveju reikalinga susisiekti su atsakingu darbuotoju vienoje iš Ponas akmuo prekybos aikštelių.

Kaip paskaičiuoti reikiamą skaldos kiekį tonomis, kuomet žinomas dengiamas plotas ir skaldos storis?

Ponasakmuo.lt puslapyje prie kiekvieno biraus produkto rasite skaičiuoklę, kuri automatiškai suskaičiuos kiekį tonomis.

Ar produkcija sertifikuota?

Ponas akmuo parduodama produkcija sertifikuota. Esant poreikiui išrašoma CE etiketė.

Ar tos pačios uolienos akmens gaminių spalvos vienodos?

Daugeliu atveju vienodos, tačiau gali skirtis priklausomai nuo išteklių telkinio, ten vyraujančių gamtinių savybių, konkretaus išteklių klodo. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad sausos ir šlapios akmens produkcijos spalvos skiriasi, jos pavaizduotos ponasakmuo.lt puslapyje prie produktų nuotraukų.

Ar dirbate savaitgaliais?

Nuo Balandžio 1 d. iki Lapkričio 1 d. dirbame darbo dienomis nuo 7:00 iki 18:30 val. Šeštadieniais dirbame nuo 9:00 iki 13:00 val. Nuo Lapkričio 1 d. iki Balandžio 1d. dirbame darbo dienomis I-V nuo 7:00 iki 15:15 val.

Ar turite stambiagabaričių akmenų (lauko riedulių)?

Taip turime. Kauno aikštelėje galite įsigyti lauko riedulių nuo 10 cm. iki 150 cm. Skersmens. Taip pat tiek Kauno, tiek Vilniaus aikštelėse galite įsigyti labai stambios skaldos fr. 70-120 mm. arba 70-300 mm.

Kaip pasveriate birią produkciją?

Produkcija sveriama metrologiškai patikrintomis automobilinėmis svarstyklėmis. Minimalus įsigyjamos birios skaldos kiekis yra 1 tona.

Ar galime grąžinti Ponas akmuo produkciją?

Taip, produkciją galima grąžinti.

Ar galima atsiskaityti el. mokėjimo kortele prekybos vietoje?

Taip galima, priimame visas įprastas elektronines mokėjimo korteles.